Szperacz Top-LIGHT SE-S1 CREE T6 9W

LOGO TOPLIGHT2 final version

Szperacz używany przez wojsko, policję straż pożarną oraz firmy ochroniarskie, idealna na wyprawy w góry, do lasu, na ryby oraz do jazdy na rowerze.

Nie posiada ZOOM-u tylko i wyłącznie światło skupione aby jego zasięg był jak największy.

NIE ŚWIECIĆ W OCZY!

Gwarancja 24-msc, świetna jakość wykonania. Obudowa wykonana z aluminium lotniczego AW-6063, wszystko w papierowym opakowaniu idealnie nadającym się na prezent. W zestawie cztery akumulatory 18650 o pojemności deklarowanej przez producenta 3200mAh, ładowarka sieciowa z możliwością jednoczesnego ładowania czterech akumulatorów oraz zabezpieczeniem przed przeładowaniem akumulatorów.

Ogromną zaletą sprzedawanego przez nas kompletu są dołączone wysokiej jakości akumulatory 18650 – latarki tego typu można spotkać z koszykiem na 3 baterie AAA które nie są w stanie dostarczyć wymaganego napięcia do diody a przez to latarka świeci o wiele słabiej.

Latarka wykonana z dbałością o detale z aluminiową pigułą na której osadzona jest dioda T6 pozwala ona na odpowiednie odprowadzenie ciepła do korpusu latarki, dzięki temu temperatura diody utrzymuje się na odpowiednim poziomie. Prosimy pamiętać, że to korpus latarki powinien być ciepły oznacza to, iż wykonanie latarki jest na najwyższej jakości a tym samym trwałość diody jest znacznie wydłużona!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

DIODA LED: CREE XML-T6 9W

Pyło i bryzgoszczelna obudowa dzięki zastosowaniu O-RINGÓW w korpusie latarki

5 TRYBÓW ŚWIATŁA: CIĄGŁE ŚWIATŁO – 100%, 50% oraz 30% mocy, STROBOSKOP oraz sygnał SOS

WYKONANA Z LOTNICZEGO ALUMINIUM AW-6063 – BARDZO WYTRZYMAŁY MATERIAŁ ZAPEWNIAJĄCY ODPORNOŚĆ NA UPADKI ORAZ UDERZENIA

CAŁOŚĆ W PAPIEROWYM PUDEŁKU – ŚWIETNIE NADAJE SIĘ NA PREZENT

LATARKA DOSTĘPNA W DWÓCH KOLORACH UKAZANYCH NA ZDJĘCIACH