Lampa rowerowa Top-LIGHT SE-U1 – w zestawie lampa przód i tył

 LOGO TOPLIGHT2 final version

Zestaw mocnych lamp rowerowych przód i tył. Przednia lampa ma moc 300lm, ładowana za pomocą kabla micro USB dołączonego do zestawu lub ładowarki do telefonów. W tylnej znajdują się dwie baterie CR2032.

Zaawansowana technologia zastosowana w przedniej lampie rowerowej pozwala na miękki start diody który znacznie wydłuża jej żywotność, dioda startuje stopniowo zwiększając swoją moc aż do pełnego rozżarzenia.

Lampa posiada trzy tryby światła stałego oraz stroboskop. Lampa wykonana w całości z kompozytów ABS w całości uszczelniona, umożliwia jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych bez obawy o zalanie.

Tylna lampa wykonana z aluminium a obejma utrzymująca ją na sztycy siodełka wyprodukowana została z wysokiej jakości silikonu odpornego na zerwanie – lampa ta ma trzy tryby świecenia, dwa stroboskopy o różnych częstotliwościach oraz światło stałe, załączanie oraz zmiana trybów pracy następuje poprzez naciśnięcie szybki.

  • Lampa przednia – przezroczysta szybka oraz specjalnie skonstruowany odbłyśnik dają szerokie oraz dalekie światło jednocześnie, szeroka poświata jest słabsza ale wystarczy do obserwacji drogi
  • Lampa tylna – wykonana z aluminium pozwala na skuteczne odprowadzenie ciepła z diody gwarantując jej niezawodność przez długi czas, elastyczna silikonowa obejma pozwala na montaż w wybranym miejscu.
  • Czas pracy: FULL 2 godziny i 30 minut, MID 4 godziny, LOW 7 godzin – czas jest orientacyjny i ma na niego wpływ wiele czynników, m.in. temperatura otoczenia.

Tryby działania dioda główna:

  • 3 tryby światła stałego: 100%, 50% i ok. 30%
  • tryb migający

Tryby działania lampy tylnej:

  • 2 tryby światła migającego
  • 1 tryb światła stałego

 

Tak prezentuje się świecąca lampa Top-LIGHT SE-U1

IMGP9627

Gniazdo ładowania znajduje się od spodu lampy, jest dodatkowo uszczelnione silikonową zatyczką – umożliwia to jazdę w deszczu – lampa nie jest wodoodporna, czyli nie można jej zanurzać

IMGP9628
Lampa tylna bardzo ładnie prezentuje się na rowerze, jest niewielka i prawie niezauważalna ale świeci bardzo mocno
IMGP9632 IMGP9633

Uchwyt na 2 średnice kierownicy – 25.4 i 31.8mm.

IMGP9635

 

Każda lampa Top-LIGHT SE-U1 przychodzi do Państwa w plastikowym opakowaniu idealnym na prezent

IMGP9607
Tak prezentuje się pudełko po otwarciu, w zestawie lampa rowerowa przednia Top-LIGHT SE-U1, lampa rowerowa tylna Top-LIGHT SE-B1 oraz kabel micro USB do ładowania
IMGP9606