Lampa rowerowa Top-LIGHT SE-L2 – światło długie plus szeroka poświata doświetlająca

LOGO TOPLIGHT2 final versionRowerowy zestaw oświetleniowy na przód o niezwykle silnej mocy światła – zapewnia komfortową jazdę w totalnych ciemnościach, idealny do jazdy w trudnych warunkach terenowych, downhillu.

Zestaw jest przeznaczony dla osób które chcą mieć zestaw uniwersalny, lampa ta dzięki odbłyśnikowi OP – skórka pomarańczy – zapewnia silny długi strumień światła oraz rozproszony słabszy blisko roweru. Lampa bardzo dobrze sprawdza się w nocy w całkowitych ciemnościach przy szybkiej jeździe. Dzięki tylko 1 diodzie CREE T6 pozwala na bardzo długą jazdę na pełnej mocy.

  • Lampa uniwersalna – gładka szybka oraz odbłyśnik OP – skórka pomarańczy –  dający szeroki i bliski strumień światła, dioda główna CREE XML-T6 1000Lm..
  • Czas pracy: FULL 2 godziny i 30 minut, MID 7 godziny i 20minut, LOW 15 godzin (lampa z włączonym pierścieniem).
IMGP8782

Tryby działania dioda główna:

  • 3 tryby światła stałego: 100%, 50% i ok. 30%
  • tryb migający

Tylny klawisz lampki jest podświetlany na zielono po podłączeniu napięcia.

IMGP8785

Połączenia przewodów są uszczelniane, dodatkowo wzmacniane nakrętką. Lampy są mocowane do kierownicy za pomocą mocnych gumowych uchwytów – w zestawie uchwyty na 2 średnice kierownicy – 25.4 i 31.8mm.

IMGP8795

Akumulator 4400mAh (pakiet składający się z 4 ogniw) w gumowej, ochronnej obudowie. W zestawie pokrowiec umożliwiający zamontowanie akumulatora na ramie roweru.

_IMG6983

IMGP8797
W zestawie ładowarka do akumulatorów.
IMGP8798